Dostawy i płatności

Dane do przelewów:

ucaro.pl Robert Rutkowski
ul. Wyszyńskiego 8 lok. B
15-888 Białystok
mBank S.A.
numer konta: 05114020040000320279256773


Wysyłka eksportowa za granicę Polski:

Koszty przesyłki paczki są ustalane indywidualnie w zależności od wagi przesyłki. Dane do przelewu:

ucaro.pl Robert Rutkowski
ul. Wyszyńskiego 8 lok. B
15-888 Białystok
mBank S.A.
IBAN PL 05 114020040000320279256773
BIC (SWIFT):  BREXPLPWMBK  


mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING) LODZ, Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2


Paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD

Ceny dostawy.

Kurier DPD. Paczka ubezpieczona dostawa zazwyczaj 24 h robocze. W przypadku narzędzi warsztatowych czas dostawy może zostać wydłużony do 48h.
– Przedpłata na konto od 12 zł.
– Płatność przy odbiorze od 14.50

Przy dostawie kurierem, można podać adres do pracy lub warsztatu samochodowego. Ważne aby ktoś był pod tym adresem.Każdy klient otrzymuje e-mailem numer listu przewozowego i może śledzić status paczki na stronie DPD.

Paczki wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 15.00.

Wszystkie towary są sprawdzane przed wysłaniem. Towar najpierw zabezpieczony jest folią pęcherzykową bądź specjalnymi wypełniaczami, następnie w zależności od gabarytów pakowany do koperty lub pudełka/kartonu.

Koszty wysyłki za granicę ustalane są indywidualnie. Wysyłka za granice odbywa się tylko po wcześniejszej wpłacie na konto.Płatności:
Wszystkie ceny towarów zamieszczone na Stronie Internetowej Sklepu podawane są w złotych polskich. Podane ceny są to ceny brutto. Ceny nie zawierają informacji na temat ewentualnych opłat celnych w przypadku wysyłek za granicę.

Kupujący może wybrać formę płatności spośród form płatności wskazanych w formularzu zamówienia tj. przelew, dotpay lub płatność przy odbiorze.

Najczęstsze pytania:

1 Czy mogę zobaczyć gdzie znajduje się moja paczka wysłana kurierem? TAK.
Proszę wejść na stronę www.dpd.com.pl i wprowadzić numer swoje paczki. Status paczki widoczny jest w dniu jej nadania od godziny 18,00.

2. Potrzebuję pilnie części, widzę na stronie DPD, że paczka jest u kuriera czy mogę skontaktować się z kurierem i zapytać o której będzie pod moim adresem. Chętnie mogę też podjechać w umówione z kurierem miejsce. TAK
Proszę na stronie www.dpd.com.pl odnaleźć nr telefonu do swojego oddziału DPD i podając numer przesyłki poprosić o telefon do kuriera.
 3. Robię zamówienie w piątek i potrzebuje pilnie części. Czy można otrzymać przesyłkę na sobotę?. TAK.
Firma kurierska ma taką opcję. Proszę przed złożeniem zamówienie skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailem. Koszty dostawy zostaną naliczone podwójnie.