Zwroty i reklamacje

Kupujący może odstąpić od umowy, składając stosowne oświadczenie, w terminie 14 dni bez podania przyczyn, licząc od daty wydania towaru do Kupującego. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem – formularz zwrotu. Towar proszę zwrócić w stanie niezmienionym. 

Koszt przesyłki zwrotnej w całości pokrywa Kupujący. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a Kupujący zgodnie z przepisami prawnymi jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. 

Pobierz: Formularz zwrotu towaru (PDF)

Aby dokonać zwrotu należy dostarczyć:
– nieużywany, niezniszczony towar,
– oryginalne opakowanie

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:sklep@ucaro.pl

Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty dostarczenia zwrotów ponosi kupujący.

Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep. 

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu bądź rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. .Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu. Prosimy zatem o odesłanie towaru, z którego Państwo rezygnujecie, razem z otrzymanym z nim paragonem lub fakturą, numerem konta na który mamy dokonać zwrotu oraz krótkim pismem. Gwarantujemy zwrot wartości produktu.

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.